Desing Team

Od 01.marca 2018 do 28.lutego 2019r. 

inspiracjami dzielą się z nami:


Aga

Witajcie – mam na imię Agnieszka. W świecie blogowym bardziej Aga.
Rozważna romantyczka zakochana w górach ….i wszelkim rękodziele. W każdy szary dzień życia jestem mamą...a przede wszystkim kobietą pracującą. Pracuje jako animator kultury i cieszę się, że mam możliwość zarażać pasją coraz większą ilość osób. Czas wolny poświęcam na wędrówki górskie i tworzenie:). Moja przygoda z rękodziełem zaczęła się właśnie od wizyty w górach, gdzie zobaczyłam jak młodziutka dziewczyna wyczarowuje z bibuły piękne róże. I tak zostało – bibuła, krepa – kwiatowe kompozycje, decoupage, szydełko, a teraz głównie scrapbooking, sospeso, nowa (chyba) miłość mix media i foamiran. Bardzo lubię przestrzenne dekoracje a w moich pracach główną rolę odgrywają kwiaty.
Nie muszę chyba dodawać, że scrapbooking (i nie tylko) to świetny sposób na stres i chwilę zapomnienia...a tego nam kobietom również potrzeba :)
Zapraszam na mojego bloga www.moje-drugie.blogspot.com


Artiza

Cześć, nazywam się Izabela Weron, w scrapowym światku podpisuję się nickiem ARTIZA.
Jestem optymistką i nie wyobrażam sobie życia bez tworzenia!
Od zawsze  malowałam, rzeźbiłam i tkałam, próbowałam naprawdę wielu technik rękodzielniczych, ale… pięć lat temu scrapbooking skradł mi serce!
A zwłaszcza tworzenie KARTEK.
Kocham tworzyć kartki pełne warstw, kwiatów, dodatków… tak trochę na bogato! 
Czasem bawię się  mediami i kolorami.
Lubię scrapbooking, ponieważ daje ogromne możliwości tworzenia.
Kartki i inne projekty tworzę z emocji i serca.
Inspiruje mnie wszystko - głównie kolory, kwiaty, smaki i zapachy.
Wciąż się uczę i próbuję nowych form. Rozwijam się twórczo.
Należę do kilku zespołów projektowych.
Jakiś czas temu stworzyłam kilka projektów stempli,
Wszystkie je możecie znaleźć w Craft Style.
Poza tym, podoba mi się mój papierowy świat,
Lubię koty, czekoladę i książki.
Kocham mojego Męża, Rodzinę i bliskich memu sercu ludzi.
Chcę podzielić się z Wami wszystkim, co udaje mi się stworzyć, co wyjmuję ze swoich rąk….
Chanya13

Nazywam się Agnieszka, w internecie występuję jako chanya13. 
Swoim papierowym hobby zajmuję się od 6 lat. Kolorowy świat papierów pozwala mi się zrelaksować po ciężkim dniu pracy, rozjaśnia pochmurne dni, jest świetną terapią antystresową. Robię głównie kartki, exploding boxy oraz notesy. Lubię kolor i kontrast, "nieodpowiednie" kolory na daną okazję oraz fiolet i róż. Moje prace często są wielowarstwowe  z dodatkiem kwiatów. Ostatnio moje serce skradł foamiran, więc jak tylko czas mi na to pozwala robię własnoręcznie kwiaty. Cały czas oswajam się z mediami, chociaż prawdę powiedziawszy wolę prace czyste i sterylne. Może czas się przełamać? Poza papierem swój wolny czas dzielę pomiędzy ogród, góry... i koty.
Moje wytwory znajdziecie tutaj:


Magiczne Chwile

Mam na imię Bożena - magiczne chwile. Moja przygoda z tworzeniem magicznych rzeczy przyszła przypadkiem... gdy zobaczylam skrzyneczki, serduszka wykonane metodą decoupage. Chęć zrobienia magicznych rzeczy była tak mocna iż zakupiłam mnóstwo skrzyneczek i obdarowywałam nimi przyjaciół;) .. ale z czasem chęci wzrosły i zaczęłam tworzyć karteczki na różne okazje. Mój blog nazwałam "magiczne chwile" ponieważ każda chwila jest magiczna;)


Pasjewy


Na imię mam Ewa, więc w sieci moje prace publikuję pod nickiem PasjEwy (facebook i instagram) a od prawie dwóch lat prowadzę bloga https://kartkiz1312.blogspot.com/

Moja przygoda ze scrapbookingiem zaczęła się od pierwszego zlotu scrapowego, na którym byłam w Łodzi w ŁDK...Zafascynowana warsztatami, atmosferą święta, wspaniałościami na stoiskach-zakupiłam koszmarnie drogi (jak mi się wydawało), wykrojnik do produkcji cudownych kwiatków,których zwijanie demonstrowała sympatyczna pani na stoisku. Jakie było moje zdziwienie, kiedy w czasie przerwy dowiedziałam się, że żeby z niego skorzystać powinnam dokupić-wielokrotnie droższą-maszynkę!!! Oczywiście po przydasiowych szaleństwach na maszynkę kasy już nie wystarczyło...

Taką trochę niefortunną przygodą zaczęłam moją pasję scrapową. Najbardziej lubię tworzyć kartki i albumy, ale LO, exploding boxami, różnego rodzaju "gadżetami" jak i malowaniem na jedwabiu czy haftem-też nie gardzę. Chętnie eksperymentuję i łączę różne techniki i style-nie robię prac na zamówienie, chyba, że kogoś lubię i chcę mu sprawić przyjemność, unikam produkcji "z taśmy" - staram się, aby każda moja praca była indywidualna, nowa, oryginalna, staram się oddać to, co mi w duszy gra-i niezmiernie się cieszę jak mi się to udaje!
Lubię też zarażać swoją pasją kolejnych ludzi i zawsze mnie cieszy pytanie: "a jak to jest zrobione?"
Pusia.Art


Paulina - artystyczna dusza, zakochana w kolorowych papierach i błyskotkach. W wirtualnym świecie istnieje jako Pusia.Art.

Przygodę ze scrapbookingiem rozpoczęła 7 lat temu. Przez ten czas szukała pomysłu na siebie, jednak rok temu podjęła decyzję, że scrapbooking będzie nie tylko jej pasją, ale także sposobem na życie.

Tworzy głównie kartki, czekoladowniki i exploding boxy. Inspiruje ją wszystko, przez co w swoich pracach nierzadko wykorzystuje produkty, które nie są przeznaczone stricte dla tej dziedziny rękodzieła - brokaty,, pyłki i lakiery do paznokci oraz cienie do powiek. Przez całe dnie tworzy coś nie tylko na papierze, ale także na innych płaszczyznach, ponieważ zajmuje się stylizacją paznokci i makijażem.
***


Właściciel sklepu


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za odwiedziny i pozostawione komentarze :)

Copyright © 2016 PAPELIA - Blog , Blogger