Desing Team

Nasz zespół projektowy

Wszystkie prezentowane na tym blogu prace są wykonane przy użyciu produktów naszej marki. Na końcu każdego postu znajduje się lista podlinkowanych, użytych produktów oraz podpis projektanta.
Inspiracje służą lepszemu pokazaniu jak można wykorzystać nasze produkty. Nie prowadzimy sprzedaży prac zaprezentowanych na blogu ani nie wykonujemy zleceń indywidualnych polegających na tworzeniu kartek, zaproszeń itp.
Zapraszamy do tworzenia własnych prac inspirowanych pracami naszego zespołu. Wyrażamy zgodę na powielanie pomysłów zaprezentowanych na naszym blogu, jednak w trosce o zachowanie wartości intelektualnych prosimy o podanie źródła (link do posta z pracą inspiracyjną) oraz oznaczenie autora zaczerpniętej inspiracji.
Jeśli ktoś ma ochotę zamówić taką samą lub podobną pracę taka jak na blogu - prosimy kontaktować się bezpośrednio z projektantkami.

Obecnie inspiracjami dzielą się z nami:

Ania Soprano
Nazywam się Ania Soprano, mieszkam w Paryżu we Francji. Moja przygodę ze scrapbookingiem i okolicami zaczęłam stosunkowo niedawno, choć będzie już kilka dobrych latek.Największą ilość prac poświęcam kolorowaniu stempli markerami alkoholowymi, choć zajmuje się rożnymi typami prac - od mixed media po obiekty 3D z papieru, tekturek czy decoupage'u. Kocham bawić się kolorami i kształtami, a w moich pracach używam zarówno nożyczki czy wykrojniki jak i farby różnego typu - od akwareli po akryl.  Nie sprzedaje swoich prac

Mój profil na FB https://www.facebook.com/kim.kolwiek.52


Marlena

Witajcie, mam na imię Marlena, w sieci tworzę pod pseudonimami: Stylowa88 i Scrap-Artki.
Na co dzień pracuję jako młodsza księgowa w biurze rachunkowym. Scrapowaniem i cardmakingiem zajmuję się od trzech lat, zaś rękodziełem od zawsze :) choć zaczynałam od Decoupage'u ;)  
Moja przygoda ze scrapbookingiem zaczęła się od ślubnego prezentu mojej siostry :) Rodzina ze śląska przywiozła jej w prezencie Exploding Box <3. 
Była to pierwsza scrapowa praca jaką widziałam na żywo i tak mnie zauroczyła, że postanowiłam dowiedzieć się „jak to jest zrobione” i spróbować zrobić taki box :D
Pierwszą moją pracą nie był box :) była to kartka dla synka mojej przyjaciółki :) mam jej zdjęcie na dysku i czasem wspominam swoje początki porównując dotychczasowe postępy w rozwoju :)
Moją najmocniejszą stroną w rękodziele są exploding boxy i albumy dziecięce w stylu Shabby Chic oraz projekty, które wykonuję pierwszy raz :) nie umiem powtórzyć swojej pracy bez delikatnych zmian. Oprócz scrapbookingu interesuję się również zdrowym odżywianiem, decoupage’m, aranżacjami wnętrz i ogrodów :)

Moje miejsca w sieci:

YT: https://www.youtube.com/channel/UCLANka_hWOHs4zbleebBXGw/videos?shelf_id=0&view_as=subscriber&sort=dd&view=0

Ludkasz

Mam na imię Ludmiła, w skrócie Ludka. W świecie wirtualnym
istnieję od kilku lat jako Ludkasz . Jestem nauczycielką, o
czym marzyłam od dziecka i bardzo lubię swoją pracę. Od
najmłodszych lat też lubiłam tworzyć…. Dziś jestem wielką
miłośniczką pracy z papierem. Tworzę kartki, albumy itp.
Uwielbiam kwiaty i motyle, więc w moich pracach jest ich dużo.
Lubię dodawać koronki, perełki, tasiemki… Nie wyobrażam sobie
życia bez wykrojników;). Coraz częściej używam maski i różne
media. Bardzo lubię tworzyć prace w stylu retro, romantyczne.
Praca z papierem to także decoupage. W tej technice też bardzo
lubię tworzyć, i czasem udaje mi się tą pasją zarazić innych:)
Od niedawna rysuję projekty tekturek dla Papelii.
Zdarza mi się przygotowywać prace na zamówienie :)
e-mail: ludka50@gmail.com

Mirosek


Mam na imię Mirka, w świecie blogowym występuję jako "mirosek"
Zajmuję się rękodziełem ogólnie pojętym tj. 
- scrapbooking - konkretnie kartki, albumy, zakładki do książki, pudełka ozdobne
- druty - przeważają u mnie szale, kominy, mitenki
- szydełko - dywany ze sznurka, poszewki na poduszki, serwety, koszulki na bombki i jajka, chusty i mitenki
- frywolitka - tu w dużej mierze króluje biżuteria i zimowe śnieżynki
- papierowa wiklina - koszyki 
- hafty - krzyżyki, płaski, rihelieu
Moje prace możecie obejrzeć na:
Zapraszam do kontaktu :) 

Pasjewy


Na imię mam Ewa, więc w sieci moje prace publikuję pod nickiem PasjEwy (facebook i instagram) a od prawie dwóch lat prowadzę bloga https://kartkiz1312.blogspot.com/

Moja przygoda ze scrapbookingiem zaczęła się od pierwszego zlotu scrapowego, na którym byłam w Łodzi w ŁDK...Zafascynowana warsztatami, atmosferą święta, wspaniałościami na stoiskach-zakupiłam koszmarnie drogi (jak mi się wydawało), wykrojnik do produkcji cudownych kwiatków,których zwijanie demonstrowała sympatyczna pani na stoisku. Jakie było moje zdziwienie, kiedy w czasie przerwy dowiedziałam się, że żeby z niego skorzystać powinnam dokupić-wielokrotnie droższą-maszynkę!!! Oczywiście po przydasiowych szaleństwach na maszynkę kasy już nie wystarczyło...

Taką trochę niefortunną przygodą zaczęłam moją pasję scrapową. Najbardziej lubię tworzyć kartki i albumy, ale LO, exploding boxami, różnego rodzaju "gadżetami" jak i malowaniem na jedwabiu czy haftem-też nie gardzę. Chętnie eksperymentuję i łączę różne techniki i style-nie robię prac na zamówienie, chyba, że kogoś lubię i chcę mu sprawić przyjemność, unikam produkcji "z taśmy" - staram się, aby każda moja praca była indywidualna, nowa, oryginalna, staram się oddać to, co mi w duszy gra-i niezmiernie się cieszę jak mi się to udaje!

Lubię też zarażać swoją pasją kolejnych ludzi i zawsze mnie cieszy pytanie: "a jak to jest zrobione?"


***

W poprzednich latach inspirowały nasBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za odwiedziny i pozostawione komentarze :)

Copyright © 2016 PAPELIA - Blog , Blogger